R E C E P C I A

0908 786 203

SK

EN

Aktuálne akcie

V rámci nášho penziónu a reštaurácie, pravidelne organizujeme rôzne zaujímavé akcie.

Organizovali sme

Rozlúčka s letom

sobota 07.09, od 10:00hod

Rozlúčka s letom


A máme tu vrchol nášho letného programu! Príďte sa s nami rozlúčiť s letom k nám na terasy penziónu Formula. Okrem skvelého hudobného programu v podobe folklórneho súboru Selčan a večernej oldies party Vás čaká gurmánsky zážitok, ktorý ste ešte neochutnali - pečený vôl priamo z ražňa. Okrem toho Vaše chuťové poháriky rozmaznajú slivkové gule, kotlíkový guláš a husacie či kačacie špeciality. Čakajú Vás aj tvorivé dielne pre deti, rodinné súťaže a vyhodnotenie ankety, ktorá u nás každý mesiac prebieha.

Duo Sonet & Franta Uher

piatok 23.08, od 18:30hod

Duo Sonet & Franta Uher


Priatelia, pokračujeme s naším nabitým letným programom a tentokrát máme pre Vás špecialitu. Naše "domáce" DUO SONET si prizvalo posilu a to nie hocijakú. Zavíta medzi nás hviezda televízie Šláger FRANTA UHER. Tento ľudový rozprávač, spevák, imitátor, ale hlavne skvelý zabávač je zárukou dobrej nálady. Ako je už zvykom, budú v ponuke grilované špeciality a, samozrejme, aj ochutnávka výborného vína z produkcie Pivnice Radošina. Tešíme sa na Vás

Grill Party s ohňovou show SHŠ Wagus

piatok 16.08, od 18:00hod

Grill Party s ohňovou show SHŠ Wagus


Pokračujeme s ďalšou super akciou v rámci letného programu Leto vo Formule. Tentokrát sa môžete tešiť na grilované špecialitky našej kuchyne, doplnené skvelými vínkami od zahraničných vinárov. Horúco nám bude pri ohňovej show skupiny historického šermu Wagus, takže osvieženie v podobe oroseného pivka alebo miešaných drinkov padne určite vhod! K dobrému jedlu a pitiu nám zahrá oldies hity party DJ.Tešíme sa na Vás :)

HUDOBNÝ VEČER s DUO SONET

piatok 09.08, od 18:30hod

HUDOBNÝ VEČER s DUO SONET


Máme pre Vás super program na piatkový večer. Na počúvanie a do tanca Vám známe šlágre zahrá populárne DUO SONET. Popri tom si môžete pochutnávať na grilovaných špecialitách, či degustovať skvelé vína. Večer začíname už od 18.30 tak sa nezabudnite dobre naladiť a prísť medzi nás :)

Sledujte nás na

Facebooku

Facebook

Kontakt

032 / 652 02 53

032 / 652 02 54

Email: info@penzionformula.sk

Fax: 032 / 652 02 61

P. Bezruča 68

911 01 Trenčín

GPS: 48.872901, 18.033832

Nájdete nás

Facebook Instagram

Penzión Formula sa nachádza na ulici Petra Bezruča 68 v Trenčíne. Penzión je situovaný
v širšom centre Trenčína. Do historického centra Trenčína je približne 15 minút chôdze,
autom to zvládnete za 5 minút.Penzión FORMULA ***


vysoký štandard komplexných služieb
v stravovaní a ubytovaní
v Trenčíne© 2021 Penzión FORMULA | Trenčín